CBRDFSH1-100 TR13 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 0
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 100 V Opbouwmontage 4-BR DFN
CBRDFSH1-100 TR13
Productnummer DigiKey
1514-CBRDFSH1-100TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CBRDFSH1-100TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CBRDFSH1-100TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CBRDFSH1-100 TR13
Beschrijving
BRIDGE RECT 1P 100V 1A 4-BR DFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 1 A
Fabrikant
Central Semiconductor Corp
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type diode
Enkele fase
Verpakking / doos
4-LDFN
Technologie
Schottky
Apparaatpakket leverancier
4-BR DFN
Spanning - piek sper (max.)
100 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1 A