CBRDFSH1-60 TR13
Productnummer DigiKey
1514-CBRDFSH1-60TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CBRDFSH1-60TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CBRDFSH1-60TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CBRDFSH1-60 TR13
Beschrijving
BRIDGE RECT 1P 60V 1A 4-BR DFN
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 60 V Opbouwmontage 4-BR DFN
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
700 mV @ 1 A
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 60 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - piek sper (max.)
60 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1 A