CBRDFSH2-40 TR13
Productnummer DigiKey
1514-CBRDFSH2-40TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CBRDFSH2-40TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CBRDFSH2-40TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CBRDFSH2-40 TR13
Beschrijving
BRIDGE RECT 1P 40V 2A 4-BR DFN
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 40 V Opbouwmontage 4-BR DFN
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CBRDFSH2-40 TR13 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
520 mV @ 2 A
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 40 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - piek sper (max.)
40 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2 A