CDM2206-800LR SL PBFREE is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Rochester Electronics, LLC
Op voorraad: 75.775
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 445
Gegevensblad
STMicroelectronics
Op voorraad: 853
Toshiba Semiconductor and Storage
Op voorraad: 70
N-kanaal 800 V 6 A (Tc) 110W (Tc) Through-hole TO-220-3
CDM2206-800LR SL PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CDM2206-800LRSLPBFREE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDM2206-800LR SL PBFREE
Beschrijving
MOSFET N-CH 800V 6A TO220
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
24.3 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
30V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
110W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
800 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
950mOhm @ 3A, 10V