CFSH01-30L TR PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CFSH01-30LTRPBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CFSH01-30LTRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CFSH01-30LTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFSH01-30L TR PBFREE
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 100mA Opbouwmontage SOD-882
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
7 µA @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
4pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-882
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 125°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
370 mV @ 10 mA