CMJD1000 TR
Productnummer DigiKey
1514-CMJD1000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMJD1000TRCT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMJD1000TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMJD1000 TR
Beschrijving
DIODE CUR REG 100V 1.32MA 780MW
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomregeldiode 100V 1,32mA 780mW 2-SMD, zonder kabel
Categorie
Vermogen - max.
780mW
Fabrikant
Central Semiconductor Corp
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Spanning - anode - kathode (vak)(max)
100V
Apparaatpakket leverancier
DFN123F
Regelaarstroom (max)
1,32mA
Basisproductnummer
Spanning - begrenzing (max)
1,7V