CMSD2004S TR PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CMSD2004STRPBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMSD2004STRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMSD2004STRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMSD2004S TR PBFREE
Beschrijving
DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar serieschakeling 300 V 225mA Opbouwmontage SC-70, SOT-323
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CMSD2004S TR PBFREE Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabrikant
Central Semiconductor Corp
Inverse hersteltijd (trr)
50 ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 240 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar serieschakeling
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Standard
Verpakking / doos
SC-70, SOT-323
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
300 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-323
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
225mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 100 mA