CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CMSH3-200MFLTR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMSH3-200MFLTR13PBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMSH3-200MFLTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMAFLAT
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 200 V 3A Opbouwmontage SMAflat
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 200 V
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
70pF @ 4V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Apparaatpakket leverancier
SMAflat
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 3 A