CI23P-16W330-C-1X
Productnummer DigiKey
2603-CI23P-16W330-C-1X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CI23P-16W330-C-1X
Beschrijving
AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 12 V 30mA 3,3kHz 100dB @ 12V, 10cm Geleider Draadkabels
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CI23P-16W330-C-1X Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Continu
Fabrikant
Challenge Electronics
Sound pressure level (SPL)
100dB @ 12V, 10cm
Verpakking
Tray
Stroom - voeding
30mA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Driver circuitry
Indicator, intern aangedreven
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Type ingang
DC
Bescherming tegen binnendringen
IPX7
Spanning - nominaal
12 V
Type montage
Geleider
Spanningsbereik
6 ~ 16V
Aansluiting
Draadkabels
Frequentie
3,3kHz
Grootte / afmetingen
0,906" dia (23,00mm)
Technologie
Piëzo
Hoogte - geplaatst (max.)
0,984" (25,00mm)