CI35P-30E240-C-10X
Productnummer DigiKey
2603-CI35P-30E240-C-10X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CI35P-30E240-C-10X
Beschrijving
BUZZER PIEZO 12V 35.2MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 12 V 35mA 2,4kHz 71dB @ 6V, 61cm Paneelmontage Snelkoppelingslip - 0,250" (6,35mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CI35P-30E240-C-10X Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Fabrikant
Challenge Electronics
Sound pressure level (SPL)
71dB @ 6V, 61cm
Verpakking
Tray
Stroom - voeding
35mA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Driver circuitry
Indicator, intern aangedreven
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 65°C
Type ingang
DC
Bescherming tegen binnendringen
IP68 - stofdicht, waterdicht
Spanning - nominaal
12 V
Type montage
Paneelmontage
Spanningsbereik
6 ~ 30V
Aansluiting
Snelkoppelingslip - 0,250" (6,35mm)
Frequentie
2,4kHz
Grootte / afmetingen
1,386" dia (35,20mm)
Technologie
Piëzo
Hoogte - geplaatst (max.)
1,646" (41,80mm)