CM02M-03S38-MA-5
Productnummer DigiKey
2603-CM02M-03S38-MA-5TR-ND - Tape & Reel (TR)
2603-CM02M-03S38-MA-5CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CM02M-03S38-MA-5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CM02M-03S38-MA-5
Beschrijving
ANALOG OMNI MEMS MIC
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Hz ~ 20 kHz Analoog Microfoons MEMS (Silicium) 1.6 V ~ 3.6 V Omnidirectioneel (-38dB ±1dB @ 94dB SPL) Soldeerblokken
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CM02M-03S38-MA-5 Modellen
Categorie
Impedantie
450 Ohms
Fabrikant
Challenge Electronics
Spanning - nominaal
2 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanningsbereik
1.6 V ~ 3.6 V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
150 µA
Type
MEMS (Silicium)
Locatie poort
Onderkant
Type uitvoer
Analoog
Aansluiting
Soldeerblokken
Richting
Omnidirectioneel
Grootte / afmetingen
0,108" L x 0,073" B (2,75mm x 1,85mm)
Frequentiebereik
100 Hz ~ 20 kHz
Hoogte (max.)
0,038" (0,97mm)