EKMQ351ELL680ML25S
Productnummer DigiKey
565-EKMQ351ELL680ML25S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EKMQ351ELL680ML25S
Beschrijving
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 350 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EKMQ351ELL680ML25S Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
285 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
513 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,043" (26,50mm)
Spanning - nominaal
350 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C