EKY-101ETD470MJC5S
Productnummer DigiKey
565-EKY-101ETD470MJC5SCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EKY-101ETD470MJC5STB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EKY-101ETD470MJC5S
Beschrijving
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 7000 uur @ 105°C
Categorie
Toepassingen
Fabr.
Rimpelstroom bij lage frequentie
192 mA @ 120 Hz
Serie
Rimpelstroom bij hoge frequentie
480 mA @ 100 kHz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Impedantie
170 mOhms
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,551" (14,00mm)
Spanning - nominaal
100 V
Type montage
Levensduur bij temp.
7000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C