EKZM6R3ELL471MF11D
Productnummer DigiKey
565-3561-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EKZM6R3ELL471MF11D
Beschrijving
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
270 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
540 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Verouderd
Impedantie
94 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C