EMVY350ARA221MHA0G
Productnummer DigiKey
565-EMVY350ARA221MHA0GTR-ND - Tape & Reel (TR)
565-EMVY350ARA221MHA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EMVY350ARA221MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EMVY350ARA221MHA0G
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EMVY350ARA221MHA0G Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
225 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
450 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
300 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C