EMZR500ARA220ME61G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EMZR500ARA220ME61G |
Beschrijving | CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 28 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 22 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 880mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EMZR500ARA220ME61G Modellen |
Categorie | Polarisatie Polair |
Fabr. | Klasse |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij lage frequentie 66 mA @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 165 mA @ 100 kHz |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,197" dia (5,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,240" (6,10mm) |
Spanning - nominaal 50 V | Grootte oppervlaktemontage 0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 880mOhm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |