HHXC630ARA470MHA0G
Productnummer DigiKey
565-4789-2-ND - Tape & Reel (TR)
565-4789-1-ND - Cut Tape (CT)
565-4789-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HHXC630ARA470MHA0G
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V SMD
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 63 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 40mOhm 4000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HHXC630ARA470MHA0G Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Fabrikant
Chemi-Con
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Automotive
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.1 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
47 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
63 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm