HHXJ250ARA331MHA0G
Productnummer DigiKey
565-HHXJ250ARA331MHA0GTR-ND - Tape & Reel (TR)
565-HHXJ250ARA331MHA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-HHXJ250ARA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HHXJ250ARA331MHA0G
Beschrijving
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 22mOhm 4000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HHXJ250ARA331MHA0G Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
300 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
ESR (equivalente serieweerstand)
22mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C