HHXJ250GRA151MF80G
Productnummer DigiKey
565-HHXJ250GRA151MF80GTR-ND - Tape & Reel (TR)
565-HHXJ250GRA151MF80GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-HHXJ250GRA151MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HHXJ250GRA151MF80G
Beschrijving
CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 30mOhm 4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Functies
Anti-vibratie
Rimpelstroom bij lage frequentie
270 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.8 A @ 100 kHz
Capaciteit
150 µF
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C