LFM420S280C
Productnummer DigiKey
2034-LFM420S280C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFM420S280C
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 280W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
4.25 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,09" L x 3,29" B x 1,00" H (129,3mm x 83,6mm x 25,4mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE, CURUS, DEMKO, FCC, UKCA
Spanning - uitgang 1
28V
Standaard nummer
60335-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
15 A