300-30-26-GR-0100F
Productnummer DigiKey
CN215GR-100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
300-30-26-GR-0100F
Beschrijving
CBL RIBN 26COND 0.025 GRAY 100'
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Platte lintkabels Grijs 26 Geleiders 0,025" (0,64mm) Platte kabel 100,0' (30,48m)
Categorie
Kleur omhulling
Fabr.
Dikte lint
0,026" (0,66mm)
Verpakking
Bulk
Breedte lint
0,650" (16,51mm)
Status onderdeel
Actief
Materiaal omhulling (isolatie)
Polyvinylchloride (PVC)
Kabeltype
Platte kabel
Spanning
150 V
Aantal geleiders
26
Bedrijfstemperatuur
105°C