CPAG2222-3R2MC
Productnummer DigiKey
4044-CPAG2222-3R2MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPAG2222-3R2MC
Beschrijving
FIXED IND 3.2UH 49A 0.85 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.2 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 49 A 0,85mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPAG2222-3R2MC Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
0,85mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,866" L x 0,866" B (22,00mm x 22,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Stroom - verzadiging
76A