CPCE2624A-270MC
Productnummer DigiKey
4044-CPCE2624A-270MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPCE2624A-270MC
Beschrijving
FIXED IND 27UH 22A 4.5 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
27 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 22 A 4,5mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPCE2624A-270MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
26A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
4,5mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,181" L x 1,039" B (30,00mm x 26,40mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,886" (22,50mm)