CPD2320S-100M
Productnummer DigiKey
4044-CPD2320S-100M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPD2320S-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 10A 13.2 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 10 A 13,2mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen
Categorie
Stroom - verzadiging
40A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
13,2mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Through-hole
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pen
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,906" L x 0,787" B (23,00mm x 20,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,906" (23,00mm)