CPD2320S-150M
Productnummer DigiKey
4044-CPD2320S-150M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPD2320S-150M
Beschrijving
FIXED IND 15UH 9.8A 14.4 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 9.8 A 14,4mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen
Categorie
Stroom - verzadiging
35A
DC-weerstand (DCR)
14,4mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,906" L x 0,787" B (23,00mm x 20,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,906" (23,00mm)