CPD2320S-220M
Productnummer DigiKey
4044-CPD2320S-220M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPD2320S-220M
Beschrijving
FIXED IND 22UH 7A 28.2 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 7 A 28,2mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen
Categorie
Stroom - verzadiging
32A
DC-weerstand (DCR)
28,2mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,906" L x 0,787" B (23,00mm x 20,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,906" (23,00mm)