CPD3119-220M
Productnummer DigiKey
4044-CPD3119-220M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPD3119-220M
Beschrijving
FIXED IND 22UH 15.5A 6.4 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 15.5 A 6,4mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen Laag verlies, zachte verzadiging
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPD3119-220M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
6,4mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Laag verlies, zachte verzadiging
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pen
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
3119
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
1,220" L x 0,748" B (31,00mm x 19,00mm)
Stroom - verzadiging
33A
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)