CPD3119SA-100M
Productnummer DigiKey
4044-CPD3119SA-100M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPD3119SA-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 17.7A 7.8 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 17.7 A 7,8mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPD3119SA-100M Modellen
DC-weerstand (DCR)
7,8mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,220" L x 0,748" B (31,00mm x 19,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)
Stroom - verzadiging
57A