CPD3119SA-220M
Productnummer DigiKey
4044-CPD3119SA-220M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPD3119SA-220M
Beschrijving
FIXED IND 22UH 13.5A 12.5 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 13.5 A 12,5mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen
DC-weerstand (DCR)
12,5mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,220" L x 0,748" B (31,00mm x 19,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)
Stroom - verzadiging
30,5A