CPER3231-101MC
Productnummer DigiKey
4044-CPER3231-101MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPER3231-101MC
Beschrijving
FIXED IND 100UH 25A 11 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 25 A 11mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen Ronde draad, Fe-Si laag kernverlies
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPER3231-101MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
23A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
11mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Ronde draad, Fe-Si laag kernverlies
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,291" L x 1,220" B (32,80mm x 31,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,161" (29,50mm)