CPEX2020A-100MC
Productnummer DigiKey
4044-CPEX2020A-100MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPEX2020A-100MC
Beschrijving
FIXED IND 10UH 30A 2.64 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 30 A 2,64mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, zachte verzadiging
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPEX2020A-100MC Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
2,64mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tray
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Functies
Platte draad, hoge stroom, zachte verzadiging
Type
Draadgewonden
Type montage
Through-hole
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2020
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,807" L x 0,807" B (20,50mm x 20,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
Stroom - verzadiging
35A