CPEX2020A-150MC
Productnummer DigiKey
4044-CPEX2020A-150MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPEX2020A-150MC
Beschrijving
FIXED IND 15UH 26A 3.72 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 26 A 3,72mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, zachte verzadiging
EDA/CAD-modellen
CPEX2020A-150MC Modellen
DC-weerstand (DCR)
3,72mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2020
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,807" L x 0,807" B (20,50mm x 20,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,688" (17,50mm)
Stroom - verzadiging
26A