CPEX2722-120MC
Productnummer DigiKey
4044-CPEX2722-120MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPEX2722-120MC
Beschrijving
FIXED IND 12UH 26.5A 4.1 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
12 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 26.5 A 4,1mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen Platte draad, hoge stroom, zachte verzadiging
EDA/CAD-modellen
CPEX2722-120MC Modellen
DC-weerstand (DCR)
4,1mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,075" L x 0,846" B (27,30mm x 21,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,898" (22,80mm)
Stroom - verzadiging
80A