CPEX3231A-330MC
Productnummer DigiKey
4044-CPEX3231A-330MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPEX3231A-330MC
Beschrijving
FIXED IND 33UH 34A 2.67 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 34 A 2,67mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, zachte verzadiging
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPEX3231A-330MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
30A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
2,67mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom, zachte verzadiging
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,291" L x 1,260" B (32,80mm x 32,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,122" (28,50mm)