CPEX3231S-300MC
Productnummer DigiKey
4044-CPEX3231S-300MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPEX3231S-300MC
Beschrijving
FIXED IND 30UH 30A 3.73 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
30 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 30 A 3,73mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen
EDA/CAD-modellen
CPEX3231S-300MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
49A
DC-weerstand (DCR)
3,73mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
1,268" L x 1,240" B (32,20mm x 31,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,201" (30,50mm)