CPG2717-150M
Productnummer DigiKey
4044-CPG2717-150M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPG2717-150M
Beschrijving
FIXED IND 15UH 33.7A 2 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 33.7 A 2mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen Platte draad, hoge stroom
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPG2717-150M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
2mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,059" L x 0,650" B (26,90mm x 16,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,898" (22,80mm)
Stroom - verzadiging
18A