CPQ4228-470M
Productnummer DigiKey
4044-CPQ4228-470M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPQ4228-470M
Beschrijving
FIXED IND 47UH 34A 2.95 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 34 A 2,95mOhm max. Verticaal, 4 PC-pen Platte draad, hoge stroom
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPQ4228-470M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
2,95mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,654" L x 1,409" B (42,00mm x 35,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,142" (29,00mm)
Stroom - verzadiging
17,6A