CPRX1912L-100MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX1912L-100MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX1912L-100MC
Beschrijving
FIXED IND 10UH 25A 3.81 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 25 A Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPRX1912L-100MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
24,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
3.81mOhm Max
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,748" L x 0,492" B (19,00mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,688" (17,50mm)