CPRX1912L-220MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX1912L-220MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX1912L-220MC
Beschrijving
FIXED IND 22UH 17A 8.27 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 17 A Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
EDA/CAD-modellen
CPRX1912L-220MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
16,5A
DC-weerstand (DCR)
8.27mOhm Max
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,748" L x 0,492" B (19,00mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,688" (17,50mm)