CPRX1912L-3R3MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX1912L-3R3MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX1912L-3R3MC
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 45A 1.14 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 45 A 1,14mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
EDA/CAD-modellen
CPRX1912L-3R3MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
45A
DC-weerstand (DCR)
1,14mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,748" L x 0,492" B (19,00mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,688" (17,50mm)