CPRX2520L-100MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX2520L-100MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX2520L-100MC
Beschrijving
FIXED IND 10UH 44A 2 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 44 A 2mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, vermogensinductor
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPRX2520L-100MC Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
2mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom, vermogensinductor
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
2520
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,984" L x 0,819" B (25,00mm x 20,80mm)
Stroom - verzadiging
45A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,856" (21,75mm)