CPRX2520L-2R2MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX2520L-2R2MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX2520L-2R2MC
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 75A 0.42 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 75 A 0,42mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, vermogensinductor
EDA/CAD-modellen
CPRX2520L-2R2MC Modellen
DC-weerstand (DCR)
0,42mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,984" L x 0,819" B (25,00mm x 20,80mm)
Stroom - verzadiging
110A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,856" (21,75mm)