CPRX2520L-4R7MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX2520L-4R7MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX2520L-4R7MC
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 62A 0.95 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 62 A 0,95mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, vermogensinductor
EDA/CAD-modellen
CPRX2520L-4R7MC Modellen
DC-weerstand (DCR)
0,95mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,984" L x 0,819" B (25,00mm x 20,80mm)
Stroom - verzadiging
70A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,856" (21,75mm)