CPRX2520L-6R8MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX2520L-6R8MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX2520L-6R8MC
Beschrijving
FIXED IND 6.8UH 53A 1.15 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 53 A 1,15mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom, vermogensinductor
EDA/CAD-modellen
CPRX2520L-6R8MC Modellen
DC-weerstand (DCR)
1,15mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,984" L x 0,819" B (25,00mm x 20,80mm)
Stroom - verzadiging
60A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,856" (21,75mm)