CPRX2520L-8R2MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX2520L-8R2MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX2520L-8R2MC
Beschrijving
FIXED IND 8.2UH 47A 1.5 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
8.2 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 47 A 1,5mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
EDA/CAD-modellen
CPRX2520L-8R2MC Modellen
DC-weerstand (DCR)
1,5mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Functies
Platte draad, hoge stroom
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,984" L x 0,819" B (25,00mm x 20,80mm)
Stroom - verzadiging
50A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,856" (21,75mm)