CPRX3231L-180MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX3231L-180MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX3231L-180MC
Beschrijving
FIXED IND 18UH 38A 1.85 MOHM TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
18 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 38 A 1,85mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Categorie
Stroom - verzadiging
58A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
1,85mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Functies
Platte draad, hoge stroom
Materiaal - kern
Type montage
Through-hole
Inductantie
Verpakking / doos
Verticaal, 2 PC-pennen
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,291" L x 1,260" B (32,80mm x 32,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,181" (30,00mm)