CPRX3231L-220MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX3231L-220MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX3231L-220MC
Beschrijving
FIXED IND 22UH 35A 2.15 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 35 A 2,15mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Categorie
Stroom - verzadiging
54A
DC-weerstand (DCR)
2,15mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,291" L x 1,260" B (32,80mm x 32,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,181" (30,00mm)