CPRX3231L-6R2MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX3231L-6R2MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX3231L-6R2MC
Beschrijving
FIXED IND 6.2UH 68A 0.66 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
6.2 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 68 A 0.66mOhm Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPRX3231L-6R2MC Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
100A
DC-weerstand (DCR)
0.66mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,291" L x 1,260" B (32,80mm x 32,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,181" (30,00mm)