CPRX3231L-8R2MC
Productnummer DigiKey
4044-CPRX3231L-8R2MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPRX3231L-8R2MC
Beschrijving
FIXED IND 8.2UH 60A 0.85 MOHM TH
Gedetailleerde beschrijving
8.2 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 60 A 0,85mOhm max. Verticaal, 2 PC-pennen Platte draad, hoge stroom
Categorie
Stroom - verzadiging
88A
DC-weerstand (DCR)
0,85mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,291" L x 1,260" B (32,80mm x 32,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
1,181" (30,00mm)