CSAD1010-100M
Productnummer DigiKey
4044-CSAD1010-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAD1010-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAD1010-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSAD1010-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 7.6A 25MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 7.6 A 25mOhm max. 4-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSAD1010-100M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
25mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
4-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
1010
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,433" L x 0,378" B (11,00mm x 9,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,429" (10,90mm)
Stroom - verzadiging
9,5A